Šortky a výlevky

Pozor na hrníčky

Upřímně jsem si myslel, že jsem na jaře plně uspokojil svou náhlou potřebu blogovat. Myslel jsem si, že už mě nemůže nic překvapit, že už jsem se vypsal ze svých pocitů a blog zůstane mrtvým mementem podivné doby. Tak určitě! Nemohl jsem se více mýlit! Je načase opět rozžhavit klávesnici do ruda a rychlostí dvaceti úderů za … řekněme minutu … vypsat se z dalších poznatků, které se ve mně nyní formují do podoby senzačního článku plného skutečností, které jste tak nějak tušili, ale báli jste se to říci nahlas! Není čas ztrácet čas, jdeme na to.

Bill Gates útočí!

Když ve druhé polovině dvacátého století Lucifer přemýšlel o svém dalším vhodném spolupracovníkovi na Zemi, vybral si mladého studenta, který zdatně kopíroval počítačové programy. Tak zdatně, že se staly žádanější, než původní předlohy, byť jejich kvalit leckdy nedosahovaly. „Tento mladý muž,“ pomyslel si Lucifer, „tento mladý muž bude mým novodobým démonem. On nastolí Nový řád!“ A stalo se. Mladý muž se jmenoval Bill Gates a dnes je předním výrobcem nano implantátů na bázi aminokyselin, které už od roku 2001 dostávají všechna novorozeňata na světě spolu s prvním očkováním, aniž by o tom kdokoli věděl. Ty se logicky vyrábí v mezinárodní vesmírné stanici na odvrácené straně Měsíce, aby to nebylo na první pohled vidět. A včera jsem při procházení sociálních sítí našel důkaz o dalších Gatesově zákeřnostech! Jistý Michal R. V. napsal:

Posledních zhruba 20 let sedí Bill Gates ve svý kanceláři na vrchu gotický věže kolem který práskají blesky a hrají varhany a přemýšlí, jak vpravit čip do těla pana Stanislava Pláňavy, jenž se živí seřizováním podavače dřeva na pile Výprachtice u Šumperka.

A teď mu ty plány totálně zhatila Ilona Csáková…

Pán si myslí, kdoví jak není vtipný! Ale tohle naopak přesně koresponduje s tím, na co jsem svou několikaměsíční badatelskou, dá se říci striktně vědeckou, prací na sociálních sítích a v časopise „Moderní muž“, přišel. Protože Stanislav Pláňava se určitě narodil před rokem 2001 a zatím čip v těle nemá, je v tom kus pravdy!!! Takže pozor na Billa Gatese, milí čtenáři, Bill není tím, kým se zdá být! Bill Gates je posedlý ďáblem, který se opět snaží ovládnout celý svět, momentálně odstavil čipování na druhou kolej a chce do nás narvat šílenou vakcínu. Důkazy na to nemám, ale nepsalo by o tom tolik lidí, kdyby to nebyla pravda! Akorát teda úplně nesedí na vrchu gotický věže, ale v observatoři na vyhaslé sopce, nehrají mu tam varhany, ale na kytaru cvičí Jimi Hendrix a nešlehají blesky, ale světélkuje láva z té vyhaslé sopky. Čili uctivé díky zmiňované Ilonce C., která se snaží uvádět věci na pravou míru. Cituji:

Nenechám si v rámci plošného testování šťourat v hlavě špejlí, protože ti, co to nařizují jedou podle scénáře B.Gatese a WHO a zadruhé do mě ani do mých dětí nebude nikdo rvát žádnou vakcínu, která je ba naopak kontraproduktivní. Vy, co máte otevřené oči, víte. Nesmíte se bát chránit své děti, své zdraví, vaše životy!!!

Což ještě více rozvádí a na pravou míru uvádí jistá Jana P.:

Pokud stále nevíte proč se Česko stane pokusným táborem pro vakcinaci založenou na rekombinantnim povrchovém S proteinu; který pomocí nanocastic mění DNA; po ktere buď ochrneme; zemřeme a nebo se změníme v humanoidy; poděkujte tomuto muži zde na fotce; který sem dotáhl Novavax; vakcíny a dostal nás pod bezprostřední velení vrchního Hitlera Billa Gatese – panu Babišovi.

Má pravdu ta žena! Nebo si to alespoň myslí. Já si to taky myslím. Je to jen můj názor, který jsem si přečetl na sociálních sítích!

Koronavirus je prostředek snížení prosperity celé planety!

Asi před pěti lety mi jeden čínský mudrc, který žije už 387 let v České republice, kde se skrývá před Terakotovou armádou řekl, cituji: „Velké město plné lidí, ve štítu s hlavou luskouna, tělem netopýra, ocasem hada, kde rodí se zkáza světa, brzy odhaleno bude ve znamení nastolení Nového řádu!“ Chvíli jsem tomu nevěřil, protože Nový řád chce zavést Lucifer s Billem Gatesem, ale pochopil jsem, že Lucifer si rozdělil jednotlivé země a posílá do nich své démony (čínsky Yaoguai).

Nevěnoval jsem tomu nicméně pozornost do chvíle, než naši vládní představitelé uvrhli národ do izolace. Jakmile se objevily první zprávy o původu onoho zla, kvůli kterému tak činí, bylo mi jasno. Vzpomněl jsem si na čínského mudrce a mlhavě si vybavoval, co že mi dále říkal o té údajné zkáze z města s hlavou slona, tělem velblouda a ocasem lišky ve znaku. Nakonec jsem si vzpomněl: „Nevěř slova o tomto zlu, neb nástrojem je k ovládnutí lidstva a snížení prosperity celé planety! Musíš počkat, kam až se lidé nechají v domnělé panice zahnat, než jim dojde, že si to celé někdo vymyslel.“ Ano!!! Měl pravdu! Dnes jsem našel dokonce dva důkazy na sociálních sítích! Nějaká Bára B. napsala:

Do prdele do prdele do prdele!!! Tohle má bejt jako co??? Máme se všichni zhroutit??? Proč??? O víkendu jsem přečetla pár rozhovorů s chytrými lidmi, většinou lékaři, také s hygienikem a imunologem, viděla jsem na netu rozhovor s velmi povolaným člověkem. Proč říkají úplně něco jinýho než to, co nám vnucují politici a ostatní panáci v televizi??? Co to má znamenat? Je to spiknutí? Proč se máme bát? Do prdele! Na všech odborných a povolaných místech se dozvídáme stále totéž. Že koronavirus není nebezpečný víc než silná chřipka, infekce nebo jiná viróza.

A jistý Xavier B. zašel ještě dál! Reálné dopady nemoci způsobené koronavirem Covid-19 ignoruje úplně a zohledňuje pouze fakta ohledně zmiňovaného ovládnutí světa a nastolení Nového řádu! Parádní přístup! Napsal:

Největší sociální experiment od dob 2. světové války přechází do fáze 2.

V té první, bez informací o tom, jak neviditelný nepřítel funguje, se podařilo uzavřít opičany této kuličky ve svých buňkách. Nastala malá, krátká, letní, chlácholivá pauza, po níž přichází fáze 2: zlikvidovat všechny samostatné, svobodomyslné, svéprávné, svědomité, o sebe se starající, soběstačné, obživu i jiným obstarávající sebevědomé bytosti Všehomíra, které tvoří zbytečný zádrhel mezi korporátnimi vlastníky a slepě kývající masou ekonootroků. Uzávěrka této druhé fáze, předpokládá se, jaksi na jaro.

Po dokončení fáze 2 a zdánlivého nadechnutí se k původně těžce získaným svobodám, přichází v průběhu roku 2021 fáze 3: Po likvidaci významného počtu nevýznamných, samostatně fungujících entit, přichází jejich šikana, kterou zdecimovaní živitelé rodin, rodin jejich zaměstnanců a do té doby svobodně smýšlejících opičanů budou nuceni přimout na základě primárního pudu sebezáchovy.

Píše se rok a.d. 2022…

Báře B. i Xavierovi B. věřím! Už jen proto, že jejich příjmení začínají stejným písmenem. Je to jasné jako facka od Heleny Růžičkové. Virus musí být nafouknutá bublina, protože jsem ve svém bližším okolí za poslední tři týdny zaznamenal jen 20 případů nákazy. Z toho dosud pouze 4 lidé potřebovali hospitalizaci. To je přeci zanedbatelných 20 %! Kamarád pak zná ženu, které zemřel na koronavirus otec. Jinak byl úplně zdravý, což je tedy divné, asi nějaká chyba v Matrixu. Ale mohl umřít i na chřipku, četl jsem to u jiného případu v komentářích pod článkem na serveru novinky.cz. Souhlasím! Chřipku totiž za celý můj život prodělalo v mém okolí také asi 20 lidí. To je to samé číslo! Chápete? Znám tedy historicky 20 lidí s koronavirem a historicky 20 lidí se chřipkou. Úplně stejně! Ha!!! Sice ani jeden z nich nebyl s chřipkou v nemocnici, ale … proberte se už! Manipulují s námi a chtějí nás připravit na nastolení Nového řádu! Říkají to přední experti na virologii, imunologii a krizové řízení – kromě výše uvedených, Báry B. a Xaviera B. – jsou to například Roman Š., Jan P., Jan H., další Jan H., pak třeba Janek L., Lucie B. a další a další, takže to musí být pravda mnohonásobná! (Z hlavy multiplikátory kvantové modulární exponencializace moc nezvládám, přesné číslo vám tedy neřeknu, omlouvám se.)

A jestli jste to dočetli až sem…

… pak pravděpodobně doufáte v rozuzlení nadpisu o hrníčkách. Bohužel, nečekejte žádnou další senzaci. Nedařilo se mi vymyslet žádný smysluplný nadpis tomuto článku, neb sám o sobě je šílenou slátaninou. Jenže já se z toho prostě potřeboval vypsat. Věřte, že mi nehráblo. Anebo možná trochu jo. Přijde mi, že poslední dobou řada jedinců omylem dala rozum do jinýho hrníčku. 😉

Omlouvám se tímto Michalovi Radarovi Vrátnému, že jsem ho v prvním článku citoval a děkuji za jeho nadhled. Díky všem, kteří vyvrací podobné a šílené desinformace. Díky Petru Ludwigovi, Janu Kulveitovi, Petru Smejkalovi, Richardu Hindlsovi, Michaelu Skřivanovi, vlastně také Dominikovi Ferimu a dalším a dalším, kteří se nebojí otevřeně prezentovat skutečně ověřené informace. Nemalá část veřejnosti, v menší či větší míře, totiž věří, že současná situace se šířením koronavirové infekce je opravdu jakýsi sociální experiment, jakýsi způsob nastolení Nového řádu. Kdo ví, možná, že už trochu ano. Možná mocichtiví tohoto světa dostali návod, jak tuto situaci zneužít. Ale ať už je to tak nebo jinak, nic to nemění na faktu, že bez určitých opatření, bez ohleduplnosti a nemalé míry občanské zodpovědnosti nebude Covid jen prostředek k likvidaci ekonomiky domnělými Ilumináty, ale především velmi nebezpečnou, nekontrolovaně se šířící virovou epidemií. A tou je, vážení, od samého počátku. Nic se nezměnilo.

Hezký den a hodně zdraví!

P. S. Samozřejmě přikládám zdroje, ze kterých jsem čerpal, to by jinak nebyl pořádnej vědeckej článek!